Switch to full style
Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.
Tema je zaključana

Re: pad sustava

20 sij 2014, 19:33

Vl@do je napisao/la:hehehehehehe

:lulz

Re: pad sustava

20 sij 2014, 19:33

Vl@do je napisao/la:Zaboravio si staviti [RIJEŠENO] u naslov hehehehehehe

Šta je riješio, reboot ;)

Re: pad sustava

20 sij 2014, 19:43

kako može biti riješeno kad to nisam riješio,jednostavno radi sad ok ali neznam uzrok pada koji se desio a neznate ga ni vi,ne zajeb....... sad vi s tim

Re: pad sustava

20 sij 2014, 19:43

:bleh

Re: pad sustava

20 sij 2014, 19:54

Jbt, sad je 7-8 ljudi ispalo glupo i prozvani su neznalicama jer nisu mogli pročitati logove s tvog kompa koje im nisi dao.. kaj je ovo? .. skrivena kamera??

Re: pad sustava

20 sij 2014, 19:57

Uzrok pada sistema je nestanak struje u kvartu sad su javili na tv-u...

Re: pad sustava

20 sij 2014, 20:10

Čovjeku se resetirao komp. Kad se ulogirao natrag sve je bilo ok.
Nikakav problem.
Dajac, logovi ti se nalaze u /var/log. Tamo ti piše što se dogodilo pa ako imaš volje prouči. Računaj da se odgovor nalazi u velikoj hrpi svega i svačega i da se treba pomučiti da se do njega dođe.
Za ovakav beznačajan problem naravno da neće nitko s foruma ići proučavati tvoje logove. Da se to događa redovito i da ti ne da raditi s računalom, možda, ali ovako ništa od toga.
Dakle, razlog zašto se komp srušio ti se nalazi u logovima, a ako te zanima točno što se desilo navali na /var/log. Google je tvoj prijatelj, a i google translate dobro dođe. ;)

Re: pad sustava

21 sij 2014, 07:43

Bertone je napisao/la:Jbt, sad je 7-8 ljudi ispalo glupo i prozvani su neznalicama jer nisu mogli pročitati logove s tvog kompa koje im nisi dao.. kaj je ovo? .. skrivena kamera??




NE,NE,NE,nisi u pravu,niti sa jednom riječju nisam nikom rekao da je glup a to mi niti nije bila navika,stvarno može biti i razlog nestanka struje u trenu jer se to već dešavalo da nestane ali u sekundi i dođe,jedino može biti to razlog jer sve funkcionira savršeno,nemojte mi pojedinci ubacivati svoje riječi u moja usta jer vas sve cijenim kao vrsne stručnjake za linux a ja sam samo nova neznalica u ovome i nemojte mi zamjeriti,jednostavno sa pitanjima želim nešto naučiti a to nejde tak brzo

Re: pad sustava

21 sij 2014, 10:52

[url][url=http://www.pohrani.com/?3t/b0/18WPcsTs/1/prikazzaslona.png][img]http://www.pohrani.com/t/[/url]

Re: pad sustava

21 sij 2014, 10:53

pa kak mi sad nije slika odmah sjela,jbg
Tema je zaključana